KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13909469
nr 1390 9469
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Keruber, ej ram, ej signerad. Olja på pannå, 36x30 cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:21:50
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
6
7
600 kr
6
700 kr (Budbetjänt)
8
900 kr
6
1.000 kr (Budbetjänt)
8
1.100 kr
6